ORA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ORA

Travian cz3 aliance ORACULUM


+12
doch
Schnecek
warlock
fenixfree
Maty
zokej
baxant
griny
Lukin
Luckyn
Biggi
Doudys
16 posters

    Mír s AIE

    Průzkum

    Jste pro mír s AIE?

    [ 5 ]
    Mír s AIE Bar_left22%Mír s AIE Bar_right [22%] 
    [ 4 ]
    Mír s AIE Bar_left17%Mír s AIE Bar_right [17%] 
    [ 7 ]
    Mír s AIE Bar_left30%Mír s AIE Bar_right [30%] 
    [ 6 ]
    Mír s AIE Bar_left26%Mír s AIE Bar_right [26%] 
    [ 1 ]
    Mír s AIE Bar_left4%Mír s AIE Bar_right [4%] 

    Celkem hlasů: 23
    Poll closed
    Doudys
    Doudys


    Poèet pøíspìvkù : 62
    Join date : 29. 11. 10

    Mír s AIE Empty Mír s AIE

    Příspěvek pro Doudys Tue Jan 11, 2011 3:48 am

    Jaký je váš názor na současný válečný konflikt s AIE? Hlasujte a debatujte. Díky...
    avatar
    Biggi


    Poèet pøíspìvkù : 16
    Join date : 28. 11. 10
    Age : 35
    Location : Praha

    Mír s AIE Empty Re: Mír s AIE

    Příspěvek pro Biggi Tue Jan 11, 2011 4:00 am

    Rosekat na tak malý kousky, že je červi ani nebudou muset žvejkat. Jestliže měli konflikt s někým od nás, tak to měl řešit mezi sebou (klidně bitkou do krve), ale to jakým způsobem na mne zaútočili byl teda pěknej podraz, pěkně se na mě napakovali a v jedný vesnici mi zničili třetinu budov. Chci jim to oplatit ikdyby mě to mělo stát všechny suroviny.
    avatar
    Luckyn


    Poèet pøíspìvkù : 195
    Join date : 18. 11. 10

    Mír s AIE Empty Re: Mír s AIE

    Příspěvek pro Luckyn Tue Jan 11, 2011 6:07 am

    souhlasím s biggim, že nepomuk je asi hovno hráč do vedení, takhle by se nemělo vedení chovat...griny možná porušil nějakou dohodu útokem, ale jakou a hlavně jak-vždyť neposlal ani katy-jen pár vojclů?a navíc když nemáme dohody vystavené...(mělo by se napravit-alespoň do fora, když ne na popis ali...). Takže jako nepomuk se měl v prvé řadě zeptat co se děje že se dohoda nedodržuje a ne hned namachrovaně vyhlašovat válku...myslím že by měl být prostor alespoň na to dát jim lekci za biggiho a o více třeba neusilovat a pak vyjednat jakés takés příměří, ale bylo by mi líto když bych byl v pozici biggiho a najednou se uzavřelo příměří...ptz jako někdo kdo za nic nemohl, bych přišel o mega moc a ani bych se nemoh ukázat že mi to není jedno...=musím do práce, jak přijdu, tak sem ještě juknu..;-)
    Lukin
    Lukin


    Poèet pøíspìvkù : 65
    Join date : 18. 11. 10

    Mír s AIE Empty Re: Mír s AIE

    Příspěvek pro Lukin Tue Jan 11, 2011 8:38 am

    no já jsem pro mír protože všichni říkáte že máme malou offku a my si ji budem rasit o ally a ne o natary?
    avatar
    griny


    Poèet pøíspìvkù : 57
    Join date : 18. 11. 10

    Mír s AIE Empty Re: Mír s AIE

    Příspěvek pro griny Tue Jan 11, 2011 8:58 am

    k celýmu tomuhle se chci taky vyjádřit a vysvětlit, že válka neni odvetou za mí loupežení, jak mě informoval jeden člověk od AIE, kterej je proti válce a mam s nim dohodnutej mír, jednalo se o tyhle útoky euroboata na itachi7 http://s3.travian.cz/berichte.php?id=14602648 http://s3.travian.cz/berichte.php?id=14611900 http://s3.travian.cz/berichte.php?id=14619865 , co se týká euroboata tak ten nemohl tušit že se tam diplomacie dohaduje o nějaký dohodě, protože to bylo už před nějakou dobou a euroboat přišel pozdějc a stejnak nikdy žádná dohoda nebyla uzavřena, co se týká války je to dost unáhlený, ale jestli na ní budou trvat, tak prosim, řada z nich můžou bejt dost pěkný farmy a je jich tu okolo mí MC15 dost, jen jim rozlousknout tu obranu a co se týká mího farmení tak to byla klasická záležitost toho hráče sem už farmil před nějakou dobou, pak sem s tim přestal, kduvi dohodě o který se uvažovalo a jednalo, když nic delší dobu nebylo tak sem začal zas farmit, jinak mohla by to bejt dobrá příležitost otestovat naši sehranost v off,....
    avatar
    baxant


    Poèet pøíspìvkù : 5
    Join date : 07. 01. 11

    Mír s AIE Empty Re: Mír s AIE

    Příspěvek pro baxant Tue Jan 11, 2011 9:06 am

    Jsem pro je zmastit, ale jelikož jsem deff hráč tak nemám moc těch jednotek kterejma by se to dalo provést. Když se kouknu na mapu tak jsou všude kolem mé hl. vesnice a MC, navíc když teď odešla 1barbinka, která krom biggi byla blízko, tak to bude masakr.
    Jsem pro to chvíli mlžit a věnovat se zbrojení a pak nepomuka smáznout. Už co jsem s nim byl v BOMB tak občas nevhodně vybuchl a nechoval se nejslušněji, tak bych ho smázl.
    avatar
    zokej


    Poèet pøíspìvkù : 11
    Join date : 07. 01. 11

    Mír s AIE Empty Re: Mír s AIE

    Příspěvek pro zokej Tue Jan 11, 2011 9:20 am

    JE to výborná příležitost na vyzkoušení off. Přece jen mě víc baví off než def. A když chceme být úspěšní, musíme mít dostatečnou off i def. V def asi problém není.
    Navíc tak malou alianci prostě musíme zmáknout. Nejsme přece osadníci, ale válečníci.
    Lukin
    Lukin


    Poèet pøíspìvkù : 65
    Join date : 18. 11. 10

    Mír s AIE Empty Re: Mír s AIE

    Příspěvek pro Lukin Tue Jan 11, 2011 9:22 am

    Nadruhou stranu mate pravdu, takze chcete je vsechny i vykatovat?
    Maty
    Maty


    Poèet pøíspìvkù : 65
    Join date : 18. 11. 10

    Mír s AIE Empty Re: Mír s AIE

    Příspěvek pro Maty Tue Jan 11, 2011 9:44 am

    Domnívám se, že by bylo dobré dát Nepomukovi najevo, ýe jsme ally silnější a toto si nebude dovolovat a co provedl se můýe stát i jemu. Měli bychom pouřít i katy a narušit mu strukturu.
    avatar
    fenixfree


    Poèet pøíspìvkù : 7
    Join date : 07. 01. 11

    Mír s AIE Empty Re: Mír s AIE

    Příspěvek pro fenixfree Tue Jan 11, 2011 9:58 am

    Jsem pro smáznout Nepomuka ale potrřebuji se dozbrojit,pitomě jsem si nedávno naběhl a přišel o dost off jednotek
    avatar
    Biggi


    Poèet pøíspìvkù : 16
    Join date : 28. 11. 10
    Age : 35
    Location : Praha

    Mír s AIE Empty Re: Mír s AIE

    Příspěvek pro Biggi Tue Jan 11, 2011 10:17 am

    Já, přestože off nemám skoro nic, tak je ted farmím jak se dá, kde je to bez vojáků, tam jdu, pokud ovšem vedení dojedná nějákou smlouvu, tak ji samozřejmě budu respektovat, ale dokud nepřijde žlutá s tím že máme mír nebo budou furt na mapě černý, tak nepřestanu.
    avatar
    Anonymní
    Anonymní


    Mír s AIE Empty Re: Mír s AIE

    Příspěvek pro Anonymní Tue Jan 11, 2011 10:26 am

    Jen se Vás všech nadšenců kteří chcete dát lekci AIE,chci optat,jestli si myslíte,že naše ally je schopná sama postavit a ubránit DS.
    avatar
    warlock


    Poèet pøíspìvkù : 21
    Join date : 24. 11. 10

    Mír s AIE Empty Re: Mír s AIE

    Příspěvek pro warlock Tue Jan 11, 2011 10:36 am

    jsem sice pro mír ale né za každou cenu a pokud oni vyhlásili válku tak by měli především oni udělat něco pro to nehledě že ode mne jdou ještě utoky a některé jsou i katovací.
    Schnecek
    Schnecek
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 107
    Join date : 18. 11. 10

    Mír s AIE Empty Re: Mír s AIE

    Příspěvek pro Schnecek Tue Jan 11, 2011 11:20 am

    Condor napsal:Jen se Vás všech nadšenců kteří chcete dát lekci AIE,chci optat,jestli si myslíte,že naše ally je schopná sama postavit a ubránit DS.

    Condore - DS není schopna ubránit žádná aliance SAMA !!!
    Můj názor na to je : vysrat se na stavbu DS, nemáme s tím zkušenosti, nemáme ani arty, které by nám pomohli se na to připravit. Art dobíjet později jo možné, ale rozpoutá to asi war, která nás zase do stavby DS oslabí.
    Tudíž bych šel k někomu do skupiny/frakce, která DS bude stavět a mají společné enemies jako my, ono to vykrystalizuje časem.
    Mezitím si ale nesmíme enchat srát na hlavu, tidíž by měli pocítit, že rasovat hráče asi ani my nenecháme a to, že reagovali bez okolků... Dalo se všechno vysvětlit, poslat surky, omluvit se atp...
    Jsem pro ozbrojený konflikt a ve světle toho co jsem psal, si myslím, že jedině tak ukážeme ostatním, že za něco stojíme.
    Stavět DS, když v teamu nemáme nikoho kdo ví přesně o co se jedná (viz snaha obsazovat vesnice s artama - předbíhání ve fázi hry - jsme mimoni Very Happy ) dle mého nemá smysl. Berme tento věk jako učební, test, cokoliv, jen se na začátku a nezkušení nepokoušejme zvítězit za každou cenu. Když hrát,tak s rozumem...

    Díky za pozornost

    Šnek
    avatar
    zokej


    Poèet pøíspìvkù : 11
    Join date : 07. 01. 11

    Mír s AIE Empty Re: Mír s AIE

    Příspěvek pro zokej Tue Jan 11, 2011 11:30 am

    Nejsme, ale nevmyslím si, že toto je aliance dobrá pro spolupráci.


    Naposledy upravil zokej dne Tue Jan 11, 2011 11:31 am, celkově upraveno 1 krát
    avatar
    zokej


    Poèet pøíspìvkù : 11
    Join date : 07. 01. 11

    Mír s AIE Empty Re: Mír s AIE

    Příspěvek pro zokej Tue Jan 11, 2011 11:31 am

    Pardon, to se týkalo pochopitelně reakce na stavbu DS a souhlasím plně s odpovědí výše.
    avatar
    Anonymní
    Anonymní


    Mír s AIE Empty Re: Mír s AIE

    Příspěvek pro Anonymní Tue Jan 11, 2011 11:45 am

    Schnecek:díky za názor. Very Happy
    Schnecek
    Schnecek
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 107
    Join date : 18. 11. 10

    Mír s AIE Empty Re: Mír s AIE

    Příspěvek pro Schnecek Tue Jan 11, 2011 12:41 pm

    Condor napsal:Schnecek:díky za názor. Very Happy

    Proč se z toho tak škeříš ? Smile
    To Tě nějakým způsobem pobavilo co jsem napsal ?
    BTW se tady nejedná o stavbu DS nýbrž o to jestli projet AIE, k tomu jsi se nevyjádřil na dané téma.
    Taky bych se třeba rád pobavil, co ?
    A něco konstruktivního bych prosil, díky.
    avatar
    Anonymní
    Anonymní


    Mír s AIE Empty Re: Mír s AIE

    Příspěvek pro Anonymní Tue Jan 11, 2011 12:48 pm

    Ale vůbec to nebylo myšleno ve zlém - schnecku,jen jsem chtěl znát názor na tuto situaci,abych věděl,co mám dělat s armádou dále.To byl jenom všeobecný dotaz.víš. Very Happy
    avatar
    doch


    Poèet pøíspìvkù : 13
    Join date : 07. 01. 11

    Mír s AIE Empty Re: Mír s AIE

    Příspěvek pro doch Tue Jan 11, 2011 12:51 pm

    začínám zbrojit i off, je pravda že válku vyhlásili oni, tak ať si ji taky trochu užijí
    Schnecek
    Schnecek
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 107
    Join date : 18. 11. 10

    Mír s AIE Empty Re: Mír s AIE

    Příspěvek pro Schnecek Tue Jan 11, 2011 12:52 pm

    ok, já už čekal nějakou kulišárnu, tak co s tou armou budeš dělat ? Razz

    Jo jinak souhlas s Luckynem TADY


    Naposledy upravil Schnecek dne Tue Jan 11, 2011 1:01 pm, celkově upraveno 1 krát
    avatar
    Anonymní
    Anonymní


    Mír s AIE Empty Re: Mír s AIE

    Příspěvek pro Anonymní Tue Jan 11, 2011 12:59 pm

    Mě nezbývá než pokrašovat v Dff,protože se 113 koněma toho v Off moc nenadělám.Ale Dff se ted bude hodit víc než předtím.
    avatar
    Anonymní
    Anonymní


    Mír s AIE Empty Re: Mír s AIE

    Příspěvek pro Anonymní Tue Jan 11, 2011 1:11 pm

    zníčit a to bez slitování! Smile
    Zephyrus
    Zephyrus


    Poèet pøíspìvkù : 104
    Join date : 18. 11. 10

    Mír s AIE Empty Re: Mír s AIE

    Příspěvek pro Zephyrus Tue Jan 11, 2011 2:14 pm

    Jsem jednoznačně pro mír, vysilovat se teď, když je potřeba se chystat na obranu DS a stavět deff jednotky je, podle mého, naprostá strategická pitomost.
    A těm, co tady píší, že si aspoň ověříme alianční schopnosti off, připomínám, jak uboze naše off dopadla při útoku na artefakt s pár tisicema obránců.
    Připadá mi, že spousta lidí vůbec nechápe, v jaké fázi hry jsme.
    Schnecek
    Schnecek
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 107
    Join date : 18. 11. 10

    Mír s AIE Empty Re: Mír s AIE

    Příspěvek pro Schnecek Tue Jan 11, 2011 4:11 pm

    Zephyre, víme jestli s evůbec budeme podílet na stavbě či obraně nějakého DS ? Natarky pro stavbu přijdou někde za 5-6 měsíců... těch 3k jednotek co na tom teď rozsekám udělám z5 asi za 10 dnů...
    S tím co říkáš si můžeme nechat srát na hlavu celou dobu, protože ty jednotky přece budeme potřebovat na konci... To platí a bude platit od začátku serveru, tohle ale není o syslení.
    To je o tom, že pokud to necháme tak, tak se budeme oslabovat průběžně do konce serveru, není lepší to utnout naráz a mít klid, případně farmy ?

    Sponsored content


    Mír s AIE Empty Re: Mír s AIE

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Fri May 17, 2024 6:36 am