ORA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ORA

Travian cz3 aliance ORACULUM


+13
Lukin
morfes
fenixfree
hellena
markus
baxant
Lálín
Maty
jazz10
vydziganec
Zephyrus
adabraka
Luckyn
17 posters

    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS?

    Průzkum

    je uvedena v názvu topicu- vyjádřete se a klidně uveďte i důvody pro i proti

    [ 11 ]
    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Bar_left50%Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Bar_right [50%] 
    [ 4 ]
    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Bar_left18%Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Bar_right [18%] 
    [ 6 ]
    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Bar_left27%Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Bar_right [27%] 
    [ 1 ]
    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Bar_left5%Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Bar_right [5%] 
    [ 0 ]
    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Bar_left0%Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Bar_right [0%] 

    Celkem hlasů: 22
    avatar
    Luckyn


    Poèet pøíspìvkù : 195
    Join date : 18. 11. 10

    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Empty Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS?

    Příspěvek pro Luckyn Sun Jan 16, 2011 3:33 pm

    Zdravím vás věrní spolubojovníci!
    Už delší dobu se ve vedení radíme, jakým směrem se dál ubírat v ali a s ali. Myslíme že je to nejen otázka nás ve vedení, ale také i vás všech, kteří se podílíte na dění v ali.
    Ve vedení na to zaznělo mnoho názorů pro i proti. I já řeknu své, ale ne ještě tady, tady bych vás spíše chtěl poprosit, aby jste hlasovali podle sebe a podle rozhodnutí, pro které se rozhodnete na základě názorů, které zde můžete každý napsat. Jde nám spíše o to, aby na toto téma vznikla debata, která bude přínosem. Pro rozhodnutí jak dál. Vím, že někteří dáte na vedení, ptz si myslíte že jste začátečníci a říkáte si často " vždyť já DS ještě nikdy nestavěl", "já tu hraji poprvé, nevím co od toho čekat", někteří dokonce řeknou "co je to DS?". Ale pravda je taková že vše je jednou poprvé a ať tak či onak, některým směrem se stejně vydat musíme, pokud tedy nechceme zrušit účty...Prosím kdo chcete jen hlasovat a nechcete se vyjádřit slovně, alespoň se jen podepište, ať víme kdo již hlasoval a kdo ještě ne....Dík.
    Za vedení Luckyn.
    adabraka
    adabraka
    Mamina


    Poèet pøíspìvkù : 297
    Join date : 18. 11. 10

    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Empty Re: Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS?

    Příspěvek pro adabraka Sun Jan 16, 2011 3:43 pm

    Hlas odeslán Tana
    Zephyrus
    Zephyrus


    Poèet pøíspìvkù : 104
    Join date : 18. 11. 10

    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Empty Re: Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS?

    Příspěvek pro Zephyrus Sun Jan 16, 2011 4:34 pm

    Jsem pro podporu jiné aliance. Kolem stavby DS je hodně práce a pokud to tady zažilo jen pár lidí, a ostatní s tím nemají zkušenosti, budeme prospěšnější jako podpora některé - ne kterékoliv - aliance stavějící DS. Já chápu Vaše nadšení, ale myslím, že časem byste prohlédli a litovali. Dělejme to, co umíme nejlíp.
    A ještě poznámka: vy, co jste si vybrali pro dobývání plánů a stavbu DS, že budete off, myslete na to, že budete muset mít armádu s 40-50.000 vojclama, takže pokud tam vidím hráče s popkou 1.700, tak nevím, jak by to chtěl uživit. Buďte, prosím, soudní a než mít ubohou off, stavějte raději deff.
    avatar
    Anonymní
    Anonymní


    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Empty Re: Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS?

    Příspěvek pro Anonymní Sun Jan 16, 2011 4:36 pm

    No coment.
    vydziganec
    vydziganec


    Poèet pøíspìvkù : 147
    Join date : 18. 11. 10

    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Empty Re: Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS?

    Příspěvek pro vydziganec Sun Jan 16, 2011 4:43 pm

    hlas odoslaný
    avatar
    Luckyn


    Poèet pøíspìvkù : 195
    Join date : 18. 11. 10

    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Empty Re: Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS?

    Příspěvek pro Luckyn Sun Jan 16, 2011 6:35 pm

    Jsem pro to pokusit se div postavit vlastními silami, popřípadě s nějakou ali, která do toho půjde s námi jako naše deffka...Mylím že to je ještě pořád reálné, pokud za tím co tady odhlasujeme taky vážně půjdeme...
    Jde o to, aby cca 5 hráčů valilo jen off a bylo v tim podporováno ostatními...půl roku by mělo stačit na to aby jsme vytvořili off podobnou té co o ni tady mluvil Zeph. Další hráči musí pracovat na deff. Vše bude limitováno jen obilím a k tomu si přijdeme(v obchodě, na válečných výpravách...)
    Když se nám nepovede prorazit s off? Pak budeme mít ještě tolik deff, že nebude problém se k některé z aliancí přidat, tak jak psal Zeph.
    Ale tu zkušenost už nikomu z téhle ali nikdo nevezme...
    Podle toho která z nabídek bude odhlasována nastíníme plán-v každým případě potebujeme aby nás bylo víc(kapacita je 60), ale víc kvalitnějších, takže v každém výsledku hlasování opět začneme s úkoly a kontrolami-některé stavy účtů tu jsou tragické...a nepoteřbujeme aby tu bylo víc farem v naší ali, ale více farem pro naši ali..;-) Kdo nemaká s námi, maká proti nám...
    avatar
    jazz10


    Poèet pøíspìvkù : 8
    Join date : 24. 12. 10

    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Empty Re: Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS?

    Příspěvek pro jazz10 Sun Jan 16, 2011 11:24 pm

    Dal som hlas
    Maty
    Maty


    Poèet pøíspìvkù : 65
    Join date : 18. 11. 10

    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Empty Re: Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS?

    Příspěvek pro Maty Mon Jan 17, 2011 12:32 am

    Proč to nezkusit, člověk se pořád učí a každá zkušenost je dobrá, vždyť příště tyto chyby a zkušemosti můžeme pouřít. Je třeba rozšířit alli, protože se mně zdá, že nám hráči spíše odcházejí než by přicházeli.
    Lálín
    Lálín


    Poèet pøíspìvkù : 35
    Join date : 18. 11. 10
    Location : Liberec

    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Empty Re: Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS?

    Příspěvek pro Lálín Mon Jan 17, 2011 11:20 am

    Taak já bych to taky určitě zkusil Smile samozřejmě, je otázka jakou šanci máme na úspěch. Ale proč to nezkusit... když se nepovede tak se prostě nepovede... Ale příště už budeme zkušenější Smile Na dalších serverech už alespoň budeme vědět co DS obnáší a co musíme udělat pro výhru Smile rozhodně jsem pro. Není důležité vyhrát, ale pokusit se o to a nevzdávat se Smile
    avatar
    baxant


    Poèet pøíspìvkù : 5
    Join date : 07. 01. 11

    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Empty Re: Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS?

    Příspěvek pro baxant Mon Jan 17, 2011 11:46 am

    já jsem pro to, se k někomu přidat, ale to je možná tím že jsem def hráč a nevim jak bych přebíral natarskou vesnici Smile Pokud tady ale jsou hráči kteří to zvládnou, tak bych šel do toho.
    avatar
    markus


    Poèet pøíspìvkù : 1
    Join date : 07. 01. 11

    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Empty Re: Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS?

    Příspěvek pro markus Mon Jan 17, 2011 11:42 pm

    hlasoval jsem pro podporu DS ve zpřízněné ali, podle mě bysme potřebovali daleko větší mírové kontrakty na to abysme se mohli sami pustit do DS...
    hellena
    hellena


    Poèet pøíspìvkù : 23
    Join date : 23. 11. 10

    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Empty Re: Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS?

    Příspěvek pro hellena Tue Jan 18, 2011 12:46 am

    souhlasim s markusem. Jsou tady aliance, které cpou povině do hry zlatky. Jsou taky na prvním až třetim místě.// možná to dělají i další.
    Stavět sami DS mi připadá legrační jocolor

    Pochybuji, že se k nám někdo přidá. Máme okolo sebe hodně nepřátel a sebevědomých aliancí, které DS budou stavět.
    avatar
    fenixfree


    Poèet pøíspìvkù : 7
    Join date : 07. 01. 11

    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Empty Re: Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS?

    Příspěvek pro fenixfree Tue Jan 18, 2011 1:03 am

    Podpořil bych jinou aly s kterou máme dobré vztahy - není to muj první server a vím co to obnáší,sledování 24h denně deff army na DS a koordinace zasobování X-set tisícové armády.Bez toho to nemá vubec význam...
    avatar
    morfes


    Poèet pøíspìvkù : 4
    Join date : 16. 12. 10

    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Empty Re: Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS?

    Příspěvek pro morfes Tue Jan 18, 2011 10:21 am

    Já bych to taky zkusil aby bylo pořádně co dělat. KDyž to nevíde budeme ponaučeni do příště.
    Lukin
    Lukin


    Poèet pøíspìvkù : 65
    Join date : 18. 11. 10

    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Empty Re: Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS?

    Příspěvek pro Lukin Tue Jan 18, 2011 9:00 pm

    Já bych se určitě podílel na DS, nevím jestli to zkusit, ale ty zkušenosti by se nám mohli hodit do další doby i kdybychom udělali 5 lvl DS...mimochodem jak dlouho je do aktivace DS vesnic?
    avatar
    Anonymní
    Anonymní


    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Empty Re: Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS?

    Příspěvek pro Anonymní Wed Jan 19, 2011 1:28 am

    No,Politruk o tom nechce mluvit,ale jak tak koukám,začínají si nás polalu rozebírat.A to je dost špatný.Chtělo by to nějakou morální podporu,aby jsme se vyzdvyhli.Jinak jsme na lopatkách za pár týdnů.
    Zephyrus
    Zephyrus


    Poèet pøíspìvkù : 104
    Join date : 18. 11. 10

    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Empty Re: Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS?

    Příspěvek pro Zephyrus Wed Jan 19, 2011 2:27 am

    Raději než morální bych viděl podporu vojenskou a to ne zmatkovitě přes celou mapu, ale organizovaně v sektorech. Ale musí být vůle si navzájem pomáhat.
    avatar
    Anonymní
    Anonymní


    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Empty Re: Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS?

    Příspěvek pro Anonymní Wed Jan 19, 2011 5:47 pm

    Já osobně bych to šel zkusit postavit, vždyť vedle mě je celkem silná aliance se kterou nemáme žádnou dohodu a stojí za to mít s nimi spojko aliance ~Vall~ jsou 27. ale medailí mají požehnaně Wink mylím si, že uzavřít s nimi spojko není k zahození! s takovou aliancí by jsme to mohli zvládnout Wink plus s tou s kterou už spojko máme Smile
    avatar
    bartolomej


    Poèet pøíspìvkù : 5
    Join date : 13. 12. 10

    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Empty Re: Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS?

    Příspěvek pro bartolomej Wed Jan 19, 2011 6:03 pm

    Osobně jsem hlasoval pro stavbu DS, páč kdo se nepokusí, nezjistí jestli na to má. Podpořím ale i jinou cestu. Co bychom nyní potřebovali, je více koordinace. S jasnou převahou máme problém ve válce s AIE a krom včerejší výzvy k fejk útokům jsme, pokud mi něco neuniklo, zcela bez informací. Pokud je stavba DS otázkou koordinace mnohatisícových vojsk, měli bychom pilovat koordinaci současných vojsk Ally.
    avatar
    warlock


    Poèet pøíspìvkù : 21
    Join date : 24. 11. 10

    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Empty Re: Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS?

    Příspěvek pro warlock Fri Jan 21, 2011 5:00 am

    hlas odeslán pro podporovovat ale jde o to kdo bude stavět takže neni jedno jakou alianci.
    Schnecek
    Schnecek
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 107
    Join date : 18. 11. 10

    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Empty Re: Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS?

    Příspěvek pro Schnecek Fri Jan 21, 2011 9:28 am

    Uvědomte si lidi, že pokusit se bude chtít dalších X aliancí a taky je potřeba mít offku na vymlácení vesnice a pak na získání plánů ke stavbě... Jednu takovou snad mít budeme, ale dvě a pak ještě dost DEFu abychom to ustáli ? Plus se během pár dnů musí založit zásobovací vesnice u vesnice natarů, kterou přebereme (staví se v ní div) a musí se vyzlatkovat aby mohli okamžitě zásobovat stavbu DIVu. A nakonec ještě potřebujeme nějaké arty, nejlíp ten na stavbu co se nám tu válí nebo sklady a sýpky nebo dietní plán, aby to tolik nežralo...
    Ty arty samozřejmě nemáme, takže je musíme někomu vzít, ale komu, když jsou všichni silpnější jak my, že ?
    Na to nemáme, si to uvědomte !

    Edit: pravopis a doplnění myšlenky...


    Naposledy upravil Schnecek dne Fri Jan 21, 2011 2:56 pm, celkově upraveno 1 krát
    hellena
    hellena


    Poèet pøíspìvkù : 23
    Join date : 23. 11. 10

    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Empty Re: Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS?

    Příspěvek pro hellena Fri Jan 21, 2011 12:34 pm

    Pýcha předchází pád.Nebo taky... Špatně odhadnutá síla vede k vymazání účtu
    avatar
    Biggi


    Poèet pøíspìvkù : 16
    Join date : 28. 11. 10
    Age : 35
    Location : Praha

    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Empty Re: Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS?

    Příspěvek pro Biggi Tue Jan 25, 2011 8:11 pm

    Jak tak koukám, tak Aliance ORA, to už má definitivně spočtené :-(

    Sponsored content


    Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS? Empty Re: Jakým směrem ubírat ali? Stavět DS/podporovat při stavbě DS?

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Fri May 17, 2024 9:20 am